Новини
У Хмельницькому триває спортивно-сімейне свято
25.09.2021 13:29
З метою популяризації здорового способу життя сьогодні, у день відзначення 590-ї річниці першої писемної згадки про місто Хмельницький, на відкритих майданчиках міста відбуваються різноманітні спортивні заходи.
Тато, мама, я… Саме зараз на території ДЮСШ № 3, що на вул. Прибузькій, 3/1, триває спортивно-сімейне свято ”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021”.
Спортивні сім’ї демонструють вправність з видів спорту, які культивуються в цій дитячо-юнацькій спортивній школі. У програмі: парні ігри серед дітей та їх батьків з тенісу; виконання технічних прийомів та проведення парних естафет з тхеквондо ВТФ.