Новини

Запрошуємо рибалок-любителів до участі у чемпіонаті міста «Проскурівська риболовна ліга 2021»

Вже стало гарною традицією проведення змагань з лову риби на День міста. Щороку рибалки мають можливість позмагатися у різних видах лову риби. Кожного року, крім переможців та призерів, обов’язково нагороджуються переможець в номінації «Big fish» та наймолодший учасник. Цей рік також не є винятком.

Для любителів риболовлі буде проведено чемпіонат міста Хмельницького з лову риби серед рибалок-любителів поплавкового та донного спорядження «Проскурівська риболовна ліга 2021». Захід відбудеться в рамках святкування Дня міста 25 вересня на водоймі річки Південний Буг.

До участі у змаганнях допускаються усі бажаючі незалежно від статі, віку та технічної підготовки, які в установленому порядку зареєструвалися як в особистому, так і в командному заліку в організаційному комітеті. Склад команди – 3 рибалки від установ міста.

 

Попередня заявка для участі у чемпіонаті міста з лову риби «Проскурівська риболовна ліга 2021»

 

№ з\п

ПІБ

Назва організації (або особисто)

Номер телефону

 

 

 

 

 

 

 

 

Заявки на участь у чемпіонаті приймаються до 23 вересня 2021 року в управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради на електронну адресу: [email protected]

Із положенням про проведення змагань можна ознайомитися тут.

Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши до управління молоді та спорту Хмельницької міської ради: 76-41-09.