Новини
Екобус відзначає третій день народження
Уже три роки хмельничани мають можливість здавати небезпечні відходи до Екобусу.
За час роботи Екобусу мешканці міста здали:
- 7611,5 кг батарейок;
- 59748 шт люмінесцентних та енергозберігаючих ламп;
- 3458 шт ртутних термометрів;
- 2200,5 кг медикаментів;
- 1924,5 кг тари з клеїв фарб, лаків та розчинників;
- 776,5 кг дрібної електроніки.
Ще однією важливою функцією Екобусу є просвітницька діяльність. Представники офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» постійно відвідують школи та дитсадки, де розповідають про сортування та небезпечні відходи. Також дарують маленьким відвідувачам Екобусу сувеніри і взагалі всіляко заохочують до правильного поводження з відходами.
От і сьогодні з нагоди триріччя діяльності Екобусу представники офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» організували для дітей вікторину та показ мультфільму в кінотеатрі ім. Т. Шевченка на екотематику «ВОЛЛ·І».
Також фахівці офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» збирають відгуки про роботу Екобусу. Анкету можна заповнити за посиланням.