Новини
За результатами конкурсного відбору комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» очолила Оксана Ратушняк
21 травня відбулися етапи конкурсного відбору на заміщення посади директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». За результатами складання кваліфікаційного іспиту за напрямами (знання законодавства у сфері освіти, основ педагогіки та знання основ управління діяльністю центру професійного розвитку педагогічних працівників) Оксану Григорівну Ратушняк було допущено до публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Центру, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.
За результатами таємного голосування переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» обрано Оксану Григорівну Ратушняк.