Новини
Вулицями Хмельницького пройшов Марш Героїв
23.05.2021 20:38
Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військовослужбовці військових частин міста й учасники російсько-української війни пройшли з майдану Незалежності урочистим маршем центральними вулицями міста до кінотеатру ім. Т. Шевченка.
"День Героїв!!!Державне-недержавне свято, а в Хмельницькому - одне із найбільших і вже не один рік! В Хмельницькому - це свято народне, і це - найголовніше! Шануємо своїх Героїв! Вірю, що прийде той час, коли місто зустрічатиме не військову ходу, як сьогодні, а справжній Парад Перемоги! Ми з вами, хлопці і дівчата!Вічна шана і пам'ять тим, хто віддав життя на війні... Сьогодні відзнаки "Мужність і відвага" отримали три родини Воїнів-Героїв, що загинули: Богдана Бігуса, Олександра Фарини, Віктора Пасєки.Мав честь тиснути руку і вручити відзнаку громади легендарному воїну Сергію Іванчуку!15 наших бійців отримали відзнаки "Воля і мужність".А ще чотири родини воїнів російсько-української війни тепер матимуть власне житло.Дякую всім вам: тим, хто захищав і захищає, хто чекає і підтримує, хто лікує і рятує життя, хто волонтерить, хто будує і допомагає, хто щодня робить добре свою справу для країни! У кожного - своя роль у великому фронті боротьби за Українську Державу!" - зазначив міський голова Олександр Симчишин.