Новини
Працівники МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» виконують планові роботи в рамках підготовки до нового опалювального сезону
Міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» продовжує підготовку теплового господарства до наступного опалювального сезону, у тому числі виконання заходів інвестиційної програми підприємства на 2021 рік, Стратегічного плану розвитку підприємства та Програми соціально-економічного розвитку.
Працівники підприємства виконують реконструкцію котелень, розташованих по вул. Бандери, 32/1 (велика) та прс. Миру, 99/101 із заміною конвективних частин двох котлів КВГМ-20.
Також виконують планові ремонтно-профілактичні роботи на когенераційній установці в котельні по прс. Миру 99/101 та вул. Бандери, 32/1, згідно з технічним регламентом обслуговування.
Відповідно до плану, замінюють теплові мережі зі звичайних сталевих труб на попередньо ізольовані трубопроводи за адресами: вул. Проскурівського підпілля, 127; вул. Грушевського, 51; вул. Франка, 34; вул. Тернопільська, 3/1; вул. Бандери, 22.
Виконання цих заходів дасть можливість скоротити споживання природного газу, зменшити втрати теплової енергії в теплових мережах, забезпечити безперебійність електропостачання котелень власною виробленою електроенергією, а також підвищити надійність та якість надання послуг з теплопостачання.