Новини
Хмельничанин Ярослав Шевченко здобув «бронзу» на Чемпіонаті України з шахів
Нещодавно в селі Омельник, Кременчуцького району, Полтавської області відбувся Фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років сезону 2020-2021 років. В змаганнях взяли участь майже100 шахістів з усієї України. За перемогу змагалися представники 18 областей.
З швидких шахів (рапід) було багато титулованих спортсменів, чемпіонів та призерів України, призерів чемпіонатів Європи. За результатами змагань, вихованець Хмельницької ДЮСШ №2 Ярослав Шевченко набрав 7 очок із 9 можливих та посів почесне третє місце.
Слід зазначити, що нагороду такого рівня юнаки вже багато років не здобували для міста Хмельницького.
Підготував спортсмена старший тренер-викладач відділення шахів Хмельницької ДЮСШ №2 Олександр Шевчук.
Вітаємо спортсмена та наставника з чудовим виступом та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!