Новини
6 травня на телефонні звернення хмельничан відповідатиме Юлія Сабій
05.05.2021 11:17
У четвер, 6 травня, від 11.00 до 12.00 працюватиме пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає».
На звернення хмельничан відповість керуючий справами виконавчого комітету Сабій Юлія Сергіївна, яка курує організаційне забезпечення виконавчого комітету, роботу із зверненнями громадян, надання адміністративних послуг громадянам, питання цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації виконавчих органів міської ради.
Номер телефону прямої лінії «Міська влада відповідає»: 76-48-88.