Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про призупинення водопостачання 21 квітня у мікрорайоні Гречани та на вулиці Нижній Береговій
20.04.2021 17:12
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на вулиці Нижній Береговій, 24/2, 21 квітня з 10.00 до 15.00, буде призупинено водопостачання приватного сектору на вулиці Нижній Береговій.
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на вулиці Курчатова 2/1б, цього ж дня з 10.00 до 16.00, буде призупинено водопостачання мікрорайону Гречани.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.