Новини
Василь Новачок відповість на телефонні звернення та проведе онлайн-прийом громадян
19.04.2021 13:01
У вівторок, 20 квітня, від 11.00 до 12.00 працюватиме пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає».
На звернення хмельничан відповідатиме заступник міського голови - директор Департаменту інфраструктури Василь Пилипович Новачок, який курує питання житлово-комунальної сфери.
Номер телефону прямої лінії «Міська влада відповідає»: 76-48-88.
У четвер, 22 квітня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування з жителями міської територіальної громади за участю заступника міського голови - директора Департаменту інфраструктури Василя Пилиповича Новачка.