Рішення виконавчого комітету
від 08.04.2021 № 296 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми профілактики адміністративних правопорушень та покращення забезпечення громадського правопорядку для жителів Хмельницької міської територіальної громади"
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 08.04.2021 № 296
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми профілактики адміністративних правопорушень та покращення забезпечення громадського правопорядку для жителів Хмельницької міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки
Розглянувши звернення управління патрульної поліції в Хмельницькій області Департаменту патрульної поліції, з метою забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, керуючись Законами України «Про Національну поліцію», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про затвердження Програми профілактики адміністративних правопорушень та покращення забезпечення громадського правопорядку для жителів Хмельницької міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.
Міський голова О. СИМЧИШИН