Проекти рішень міської ради
Про перейменування та затвердження нової редакції Статуту Рекреаційного центру «Берег надії»
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про перейменування та затвердження нової редакції Статуту Рекреаційного центру «Берег надії»
Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №587 «Про організацію надання соціальних послуг», Хмельницька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Перейменувати Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров`я дітей – інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії» на Рекреаційний центр «Берег надії».
2. Затвердити нову редакцію Статуту Рекреаційного центру «Берег надії», який доручити підписати директору центру Андрію Гульку згідно з додатком.
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадського суспільства, свободи слова та інформації.
Міський голова О.СИМЧИШИН