Новини
Музей-студія фотомистецтва запрошує на виставку «Пам’ятай Майдан!»
18 лютого о 16 годині у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття виставки фотографій, присвяченої Дню Героїв Небесної Сотні. На світлинах зображено події Революції Гідності із величезного обсягу фото- та відеоматеріалу, зафіксованого для історії Олександром Сліпченком.
Олександр Сліпченко – інженер-конструктор за фахом, випускник Київського політехнічного інституту. Працював в Астрономічній обсерваторії Київського національного університету ім. Т. Шевченка та в інших установах. Через усе життя проніс захоплення фотографуванням. Продовжує і сьогодні знімати та радо ділиться з глядачами усім, що йому вдалося побачити через фотооб’єктив і зафіксувати. Першу свою світлину зробив у трирічному віці. З того часу фотографування стало його улюбленою справою. Залюбки знімав і знімає родину, друзів, туристичні походи, краєвиди, різні події, акції протесту. Зокрема має значну колекцію власних світлин з Помаранчевого майдану.
Найбільше любить фотографувати природу: дерева та іншу рослинність, тварин, краєвиди Києва. До протестів Революції Гідності Олександр приєднався 22 листопада 2013 року. На Майдан приходив майже щодня і щодня фіксував на фото події, людей, окремі куточки Майдану аж до серпня 2014-го.