Новини
У Хмельницькій міській дитячій лікарні запрацював кабінет катамнезу
10.02.2021 14:04
Від народження — до трьох років. У Хмельницькій міській дитячій лікарні спостерігатимуть за малюками, які народилися передчасно. У медичному закладі запрацював кабінет катамнезу. Тут батькам малюків надають консультації й організовують обстеження дітей вузькопрофільними фахівцями.
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».