Новини
У Хмельницькому працює снігоочисна техніка
Хмельницький засніжило. Снігу багато, техніка працює ще від вчора.
Аби прибрати сніг, на маршрути виїхали понад два десятка одиниць спецтехніки. Насамперед розчищають вулиці, якими курсує громадський транспорт.
«Ще з недільного ранку на дорогах міста працює 23 одиниці важкої техніки підприємства: 13 піскорозкидачів, 2 грейдери, 7 тракторів (МТЗ-82, 320), обладнаних відвалами та механічними щітками, 1 екскаватор-навантажувач» - розповів заступник директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Ігор Мартинюк.
На вулиці міста вийшли двірники з усіх управляючих муніципальних компаній та комунальних підприємств, котрі розчищають від снігу прибудинкові території, посипають піщано-соляною сумішшю пішохідні зони. Тротуари від снігу звільняють і за допомогою спеціальної техніки, придбаної для УМК.
Прибирають сніг у парках та скверах міста. Стан доріг і тротуарів у місті контролюється цілодобово.
Рух комунальної техніки наживо можна спостерігати на сайті: https://comm.dozor.tech/ua/khmelnytskyi
Дякуємо за розуміння!