Новини
Підсипання доріг у селах міської тергромади
19.01.2021 10:20
У населених пунктах, які входять до Хмельницької міської територіальної громади, розпочали підсипання доріг. Заступник міського голови — директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок зазначив, що є села та селища, в яких дороги у дуже поганому стані, однак заасфальтувати їх цьогоріч не вийде через брак коштів в міській казні у зв’язку із кризою.
Детальніше у сюжеті МТРК "Місто"