Новини
У Хмельницькому розпочався традиційний Всеукраїнський зимовий етнофестиваль «Дар»
Сьогодні, 13 січня, розпочався традиційний Всеукраїнський зимовий етнофестиваль «Дар». Цьогоріч він відбувається в онлайн-форматі. У перший день фестивалю виступили гурти: «Ладосвіти» (місто Хмельницький, Хмельницька дитяча музична школа №2, керівник зразкового фольклорного гурту - Ірина Телюх), «Криниця» і «Годенки» (село Воробіївка, Шепетівський район, Хмельницька область).
Щодня упродовж тижня, з 13 по 19 січня, виступатимуть нові фольклорні колективи з різних куточків України. Початок о 10.00. Під час дійства звучатимуть колядки та щедрівки Галичини, Київщини, Вінниччини, Хмельниччини.
Запрошуємо усіх охочих до лучитися до захопливого дійства автентичного співу, відчути справжнє Різдво, поринути в атмосферу українських традицій. У нашому місті етнофестиваль відбувається вшосте.
Стежити за виступами учасників етнофестивалю можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=2bCobZ7egmM.
Організатори фестивалю – управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницька дитяча музична школа №2, громадська організація «Відродження традицій Поділля».