Новини
Олександр Симчишин зустрівся зі спортсменами та тренерами, які в 2021 році будуть отримувати премії та стипендії міського голови
В сесійній залі Олександр Симчишин зустрівся зі спортсменами та тренерами, які мають особливо високі досягнення й у прийдешньому році отримуватимуть премії і стипендії міського голови.
«Як і обіцяли, з січня 2021 року кількість преміантів та стипендіантів і по тренерах, і по спортсменах збільшено з 15 до 20. Зросла також і сума стипендій та премій. У 2021 році підвищену стипендію міського голови у розмірі 10 000 грн отримуватимуть троє спортсменів: Марина Бех-Романчук, Ольга Полюк та Дмитро Чумак. Всі інші будуть отримувати щомісячні премії та стипендії у розмірі прожиткового мінімуму. В 2021 рік загальна сума для виплат 1,4 млн. грн», - розповів Олександр Симчишин.
З січня 2021 року започаткована виплата винагороди спортсменам, які посіли призові місця на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи та тренерам, які їх готували.
Також в міському бюджеті окремо закладено кошти на виплату матеріальної допомоги для підготовки до Олімпійських ігор сума виплат складає по 75 тис. грн. для спортсмена-олімпійця.
Загальна сума фінансування сфери фізичної культури та спорту у 2020 році складала 50 млн. грн. Це утримання та фінансування ДЮСШ міста, фінансова підтримка ДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства «Україна», фінансування спортивних заходів, в тому числі підготовка та участь в обласних та всеукраїнських змаганнях, виплата стипендій і премій.
Також фінансуються і командні види спорту. Так, у 2020 році кошти з казни міста отримали:
- Футбольний клуб «Поділля» - 3,45 млн грн;
- Регбійні клуби "Поділля" і «Буревісник» - 480 тис. грн;
- Гандбольні клуби ХНУ, ДЮСШ №1 - 540 тис. грн;
- Баскетбольні клуби «Хмельницька Політехніка» (чоловіча та жіноча) - 1,7 млн грн;
- Волейбольні клуби «Новатор» (чоловіки і жінки) - 2,4 млн грн;
- Футзальний клуб ДЮСШ №1 (жінки, вища ліга) - 55 тис. грн;
- Спортивний клуб «Сокіл» (чоловіки, Екстра –ліга. Дитячі команди, 3 вікові групи) - 1,085 млн грн.