Новини
Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання Програми поводження з побутовими відходами «Розумне Довкілля. Хмельницький на 2021-2022 роки»
23 грудня 2020 року рішенням сесії Хмельницької міської ради №67 затверджено Програму поводження з побутовими відходами «Розумне Довкілля. Хмельницький на 2021-2022 роки». Для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування передбачені такі заходи:
— порівняння фактичного стану компонентів довкілля з минулорічними показниками у місті 1 раз на рік на підставі результатів державного статистичного спостереження. У разі виявлення перевищень минулорічних показників провести аналіз на предмет зв’язку з реалізацією заходів Програми;
— порівняння захворюваності населення з минулорічними показниками у місті 1 раз на рік на підставі результатів державного статистичного спостереження. У разі виявлення перевищень минулорічних показників провести аналіз на предмет зв’язку з реалізацією заходів Програми.
Оскільки Програма є документом державного планування з обмеженим терміном дії, а саме 2 бюджетних роки, пропонується здійснити моніторинг виконання Програми, обмежившись періодом 2 роки.