Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№35 від 23.12.2020 р.

 

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9 «Про встановлення соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції, учасникам Революції Гідності, які отримали ушкодження здоров’я, факт участі яких встановлено Міжвідомчою комісією з питань встановлення факту участі осіб у Революції Гідності, членам сімей загиблих під час участі в Революції Гідності та сімей, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», а саме:

1.1. Визнати таким, що втратив чинність Додаток 1 до рішення «Порядок надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції - мешканцям м.Хмельницького».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН