Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання аварійно-відновлювальних робіт
22.12.2020 10:43
Станом на 10.35, 22 грудня, ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Прибузькій, 12. До 15.00 за вказаною адресою водопостачання буде призупинено.
Також проводять аварійно-відновлювальні роботи на водопроводі на вул. Гагаріна, 94.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.