Рішення виконавчого комітету
від 10.12.2020 № 931 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми розвитку Хмельницької міської територіальної громади у сфері культури на 2021-2025 роки «Нова лінія культурних змін»"
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 10.12.2020 № 931
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми розвитку Хмельницької міської територіальної громади у сфері культури на 2021-2025 роки «Нова лінія культурних змін»
Розглянувши клопотання управління культури і туризму, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми розвитку Хмельницької міської територіальної громади у сфері культури на 2021-2025 роки «Нова лінія культурних змін» (далі – Програма), додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. КРИВАКА.
Міський голова О. СИМЧИШИН