Новини
Хмельничани здобули «срібло» на Чемпіонаті України з регбі-7 серед чоловічих команд вищої ліги
18 жовтня в Одесі, на стадіоні «Академія спорту» відбувся чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд вищої ліги.
У фінальних поєдинках зустрілося п’ять найсильніших команд України, аби розіграти нагороди чемпіонату, серед них і команда з Хмельницького – «Поділля». Після цілого дня напружених ігор, визначились переможець та призери змагань, які розташувались у такому порядку:
1 місце – команда «Політехнік», м. Одеса (20 очків);
2 місце – команда «Дніпро», м. Дніпро (11 очків);
З місце – команда «Поділля», м. Хмельницький (10 очків).
Бронзові медалі чемпіонату України з регбі-7 дістались дуже нелегко нашій команді, але завдяки наполегливості, витривалості та жаги до перемоги, хмельничани достойно виступили та довели, що являються серед найкращих в Україні.
Вітаємо команду та тренерів з нагородами, не зупинятись на досягнутому та впевнено йти до нових перемог.