Новини
Володимир Гончарук зустрівся із учасниками проєкту «Будуємо Україну Разом»
Під час розмови поговорили про активність хмельничан та їх бажання долучатися до волонтерських рухів. Представники «БУР» зараз в Хмельницькому працюють над відновленням Народного Дому польської спільноти, що у мікрорайоні Гречани та планують допомогти малозабезпеченим сім’ям. До «БУРу» приєдналися волонтери як зі всієї України, так і місцеві.
«Надзвичайно приємно, що ви приїхали саме до Хмельницького і реалізовуєте тут проєкт відновлення Дому людового. Ми протягом останніх чотирьох років працюємо над тим, щоб залучати громаду до спільної діяльності. Такими інструментами є «Громадські ініціативи» та «Бюджет участі». Завдяки цим проєктам хмельничани реалізовують власні ідеї», - розповів заступник міського голови.
Представники «БУР» вважають, що волонтерство допомагає виховувати активних громадян. Даний проєкт охоплює усі області України. Хмельницька область стала останньою серед інших областей України. Зазвичай представники працюють в невеликих містечках та селах, а Хмельницький став для них виключенням і вони приємно здивовані активністю хмельничан, адже ще до початку роботи вони уже мали 15 анкет від бажаючих долучитися до проєкту.
Окрім відновлюваних робіт учасники проєкту також навчаються, беруть участь в екскурсіях та інших пізнавальних заходах.
Також молодь відмітила те, що спілкуючись із хмельничанами часто чують, що їм подобається власне місто і вони бачать тут своє майбутнє.
На завершення спілкування учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та обмінялися сувенірами.