Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання аварійних робіт та промивку мереж
12.10.2020 10:33
Сьогодні ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» працюють над усуненням пориву в колодязі по пров. Кільцевому. Тимчасово призупинено водопостачання житлових будинків по пров. Кільцевому.
Також проводяться аварійно-відновлювальні роботи по ліквідації пориву водопроводу по вул. Костюшка, 18.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.