Новини
Сьогодні біля кінотеатру ім. Шевченка містянам представили... машину часу!
26.09.2020 17:29
"Машина часу" - проєкт, що передбачає створення інтерактивної просторово-часової 3D моделі міста Хмельницького. Мешканці та гості міста отримують унікальну можливість стати свідками виникнення і становлення Хмельницького.
Завдяки сенсорному екрану можна переглядати, як змінювалося наше місто, роздивлятися тривимірні моделі архітектурних пам'яток, навіть тих, які не збереглися до наших днів. Згодом можна буде прослухати й аудіорозповіді про кожен об'єкт.
Проєкт реалізовується Агенцією розвитку Хмельницького за підтримки Українського культурного фонду та Хмельницької міської ради.