Новини
Музичний тролейбус вітає усіх хмельничан із Днем міста
26.09.2020 11:38
Святкового настрою хмельничанам та гостям міста додають виступи студентів Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби, які влаштували у День міста перформанс просто у тролейбусі.
З самого ранку "музичний тролейбус" курсує вулицями міста, на зупинках громадського транспорту музиканти вітають хмельничан і виконують святкові мелодії.