Новини
«Проскурівська риболовна ліга» стартувала у Хмельницькому
25.09.2020 16:14
З нагоди відзначення Дня міста у Хмельницькому стартувала «Проскурівська риболовна ліга». Змагання проходять щорічно, на постійній основі, та з кожним роком приваблюють усе більше любителів рибної ловлі, які змагаються у трьох категоріях: фідер, спінінг та поплавок.
В перший день, 25 вересня, у змаганнях взяло участь 22 учасника. Спортсмени змагатимуться ще два дні, 26 та 27 вересня, на озері мікрорайону Озерна, розпочинатимуть щодня о 7.00.
Переможців та призерів змагань очікують медалі та грамоти від міської ради, цінні подарунки від співорганізаторів змагань.