Новини
Хмельницька веслувальниця стала призеркою міжнародних змагань
21.09.2020 15:45
З 17 по 20 вересня в угорському Сегеді відбувся юнацький турнір «Olympic Hopes» («Олімпійські надії»), на якому збірна України виборола 32 медалі, з них 11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових. Збірна України посіла друге місце в медальному заліку і третє місце в Кубку націй. Серед цих нагород є і медалі нашої Хмельницької веслувальниці Ганни Павлової. У складі збірної України хмельничанка виборола бронзу у байдарці-четвірці на 500 м. У байдарці-двійці на 1000 м. разом зі Сніжаною Станіловою, Ганна Павлова виборола срібну нагороду. Також спортсменка брала участь у розділі байдарка-одиночка 500 м., де фінішувала шостою.
Вітаємо спортсменку та її тренерів Сергія Заруденського та Тетяну Заруденську.