Новини
Стартував прийом робіт на конкурс «Ми – діти Космосу»
Розпочинається прийом робіт в онлайн галерею конкурсу дитячого малюнку «Ми - діти Космосу» на сайті організаторів, роботи приймаються до 30-го листопада. Хмельницька міська рада є співорганізатором художнього конкурсу.
Подільський Культурно-просвітительський Центр ім. М.К. Реріха з 2018 року започаткував щорічний конкурс дитячого малюнку «Ми – діти Космосу» для підтримки, розвитку та популяризації дитячої художньої творчості, в якому відображається космічний світогляд дитини. Конкурс спрямований на підтримку юного покоління у відповідності з високими моральними принципами. Тема космосу вчить дітей помічати красу світобудови у всій різноманітності і складності, спонукає до творчих і глибоко моральних пошуків.
У роботах конкурсантів організатори хочуть бачити не техногенне, а образне прочитання теми космосу: роздуми дітей про Всесвіт, незвичайну красу космічного простору, про єдність людини і космосу, відповідальності за нашу Землю, власної причетності до космосу.
Ознайомитись з положенням та умовами конкурсу можна за посиланням.