Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання аварійних робіт та промивку мереж
11.09.2020 10:24
Сьогодні ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» працюють над усуненням поривів водопроводу на перехресті вул. Степанкова — вул. Західної Окружної і по вул. Заводській, 83 та ліквідацією поривів у колодязі по вул. Курчатова, 1а, вул. Свободи, 7б і по вул. Будівельників, 1.
Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж по вул. маршала Гречка, 1.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.