Новини
В загальноосвітній школі №25 завершено облаштування великого спортивного комплексу
Завершено роботи із облаштування великого спортивного комплексу на території ЗОШ №25. Відтепер тут є три повноцінні спортмайданчики: один з вуличними тренажерами, другий - для футболу, волейболу, гандболу, великого тенісу, і ще один, який тільки-но завершили - для мініфутболу. Усі три майданчики мають зовнішнє освітлення. Спорткомплекс придатний для використання в будь-який час доби і року.
Вартість спортивного комплексу - 4,5 млн грн.
«Особливе задоволення - спостерігати, як на місці пустки або старих майданчиків виростають такі об'єкти! Загалом ми вже збудували 31 спортмайданчик. Так, є ще кілька навчальних закладів, які їх потребують. Ми про них пам'ятаємо і вже маємо в планах. Обов’язково зробимо! Працюємо далі!», - наголосив міський голова Олександр Симчишин.