Новини
Юні регбісти пройшли у фінал Чемпіонату України
28.08.2020 14:03
25 серпня хмельницькі регбісти, вихованці ДЮСШ№1 "Буревісник", посіли 1-ше місце у відбіркових змаганнях Чемпіонату України з регбі в Західній зоні. Участь у змаганнях брали 16 спортсменів ДЮСШ№1 "Буревісник" у віковій категорії 2008 року народження. Турнір проходив у місті Львів, серед 5 команд хмельничанам не було рівних. Окрім нашої команди путівку у фінал також вибороли команди з міста Івано-Франківськ та попередньо команда з міста Рівне. Отож, ще позмагаємось, наступний старт у спортсменів відбудеться у Києві в вересні.
Команду готували Олександр Мігунов та Дмитро Василишин!