Новини
У Хмельницькому відбулась акція на підтримку білоруського народу
У місті Хмельницькому підняли біло-червоно-білий стяг Білорусі, який вивісили на флагштоці перед будівлею міської ради поряд з Державним Прапором України та Прапором міста Хмельницького.
Цією акцією хмельничани висловили солідарність і підтримку жителям сусідньої країни, які вийшли на акції протесту після проголошення результатів президентських виборів.
«Події у Білорусі свідчать про те, що у країні почала формуватися нація. Нація не формується у часи достатку і тоді, коли всі знаходяться в зоні комфорту. Нація формується мечем і залізом, нація формується кров’ю, коли люди борються за своє майбутнє. Так само, як ми боролися у 2013-2014 роках і не один раз ще до того, захищаючи своє право на самовизначення, трактувати історію як ми вважаємо до неї правдивою, – зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук. – Акція відбувається на знак солідарності з білоруським народом, не з керівництвом країни. Ми абсолютно не політичні, не хочемо визначати хто правий. Ми за те, щоб білоруський народ самостійно визначав свою долю. За те, щоб не було крові і були дострокові вибори, щоб насправді білоруси самовизначились».