Новини
У Хмельницькому ремонтують прибудинкові території
01.04.2020 12:49
Враховуючи сприятливі погодні умови, комунальники докладають зусиль для виконання плану з ремонту дворів багатоповерхівок нашого міста.
Зокрема, розпочато капітальний ремонт прибудинкової території будинку № 2 на вул. Гарнізонній, що у мікрорайоні Ракове. Тут планується виконати асфальтування території. Наразі працівники підрядної організації виставляють бортові камені.
Днями завершено роботи з влаштування пішохідної доріжки на вулиці Ракетників, 18.
Ще одна прибудинкова територія готується до оновлення. Так, для зручності хмельничан біля будинку № 55/3, що на Львівському шосе, підрядники вже розпочали роботи з влаштування сходів.
Кошти виділено з міського бюджету.