Новини

Освітні проєкти, спрямовані на покращення умов праці вчителів та навчання школярів

У зв’язку з тривалим карантином об’єм пояснень учбового матеріалу від вчителів знижується, але на іспити це не впливає, тож учні мають самостійно засвоїти весь необхідний обсяг. Допомогти в освоєнні навчального матеріалу може допомогти онлайн платформа Be Smart/Будь розумним https://besmart.study.

Інтернет-ресурс містить:

  • 9 предметів та більше 2000 тестів
  • відеорозбір пробних ЗНО-2019
  • короткі відеолекції по 20-25 хвилин
  • безкоштовна реєстрація
  • тести, які затвердив МОН
  • розбори пробних ЗНО 2019 року

Сторінка в Facebook https://www.facebook.com/besmart.study/ Сторінка в Instagram https://www.instagram.com/besmart.study/

Платформа Be Smart – це абсолютно безкоштовний ресурс для тих, хто:

  • не має репетиторів, але має інтернет.
  • хоче покращити свої результати ЗНО
  • хоче почуватися впевнено та отримати максимальний бал на ЗНО.

Платформа Be Smart безкоштовно забезпечує рівні можливості для всіх школярів країни, які дбають про своє майбутнє та хочуть навчатись в омріяних університетах.

У партнерстві з EDUGET, Міністерством освіти та науки, Українським центром оцінювання якості освіти створено серію відеороликів по кожному предмету пробного ЗНО 2019, де вчителі пояснюють всі питання пробного тестування та дають рекомендації для складання державної атестації. Це дасть змогу не просто дізнатись правильну відповідь, а зрозуміти її.

Новий напрямок в рамках проєкту Be Smart – профорієнтація. Високий бал на ЗНО – це пропуск до омріяного навчального закладу України.

Ще один ресурс може допомогти педагогам. ПроШколу – безкоштовна юридична підтримка вчителів. Сайт https://proshkolu.com/

Сторінка в Facebook https://www.facebook.com/proshkoluproject/ Сторінка в Instagram https://www.instagram.com/proschool_ua

ПроШколу – це безкоштовна юридична онлайн-підтримка вчителів по всій Україні, яка допомагає знайти рішення, розібратися з документами чи професійними питаннями, відстояти права або безболісно вирішити конфлікти на роботі.

Для окреслення напрямків роботи було проведено одразу два анонімних опитування. В одному взяло участь 2200 учителів, в іншому – понад 530. Перше стосувалося питань про проблеми вчителів: чи потрібна працівникам освіти юридична підтримка, захист та консультації з непростих питань? А друге опитування вже торкалося питань психологічних запитів – конфліктів з учнями, гострих тем сексуального виховання учнів, мобінгу чи морального тиску з боку колег, батьків, адміністрації. Результат – однозначно учителям в Україні бракує захисту. Майже 96% опитуваних відповіли «так» на просте питання – «чи хотіли б ви отримувати безкоштовну юридичну консультацію?». Виявляється, 90% учителів читали і знають Закон про булінг, але абсолютно не розуміють, як діяти в реальній ситуації, коли вони самі стають жертвою цькування чи образ. Окрім того, 67% учителів стверджують, що чітко розуміють положення своєї посадової інструкції і знайомі з обов’язками. Але не можуть відповісти однозначно на питання про те, які документи вони повинні заповнювати, а які можуть відкинути зі списку своїх завдань, як мають оплачувати їм заміни колег або чи можуть їм примусово зменшувати кількість робочих годин. Всі результати дослідження було опубліковано в журналі «Директор школи» в серпні 2019.

Організатори проєкту зібрали команду юристів нового покоління, щоб допомогти всім вчителям України розібратися в різноманітних питаннях юридичного характеру.

Отже, представники проєкту:

  • Надають безкоштовні юридичні консультації вчителям.
  • Прописують алгоритм дій у складних ситуаціях.
  • Шукають безкоштовних спеціалістів, які допоможуть на місцях.
  • Допомагають оформити заяви, позови.
  • Підтримують вчителів та нагадують, що закон на їх боці.

Місія проєкту - вирішення питань, які заважають педагогам комфортно працювати та максимально зосереджуватися на дітях.

 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!