Рішення виконавчого комітету

від 26.09.2019 № 772 "Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 26.09.2019 № 772

Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлово-комунального господарства В. Новачка щодо готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, виконавчим комітетом міської ради зазначено, що в місті проведена робота з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2019-2020 років.

З метою своєчасної та якісної підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період, комунальними підприємствами управляючими муніципальними компаніями, товариствами з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційне об’єднання», «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький» та організаціями міста, які обслуговують житлові будинки, виконані роботи з ремонту покрівель, під’їздів, вхідних та підвальних дверей, вікон на сходових клітках, підготовлені елеваторні вузли, внутрішньобудинкові системи центрального опалення, гарячого, холодного водопостачання та запірно-регулюючої арматури, відновлена ізоляція трубопроводів та герметизація інженерних вводів. Житлові будинки підготовлені до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Варто відзначити, що впродовж 2018-2019 років управлінням житлово-комунального господарства та управляючими муніципальними компаніями міста проведено значну роботу з мешканцями щодо співфінансування робіт з капітального та поточного ремонтів житлових будинків.

На виконання Програми співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків м. Хмельницького на 2019-2023 роки в поточному році з міського бюджету виділено 5133,6 тис. грн. За рахунок співфінансування мешканців виконано капітальний ремонт покрівель в чотирьох житлових будинках, замінено вікна і двері в місцях загального користування в трьох будинках та розпочато заміну вікон та дверей в семи будинках, відремонтовано трубопроводи водопостачання, водовідведення та електропостачання в місцях загального користування в двох будинках.

На цей час до міського голови надійшло 42 звернення та протоколи від співвласників будинків щодо співфінансування робіт з ремонту покрівель, трубопроводів водопостачання та водовідведення, заміни вікон та дверей в місцях загального користування.

На виконання Програми співфінансування робіт з реконструкції покрівель багатоквартирних житлових будинків м. Хмельницького на 2018-2022 роки з міського бюджету виділено 100,0 тис. грн. На цей час мешканцями виготовлено проектно-кошторисну документацію, отримано позитивні експертні звіти на реконструкцію покрівель двох житлових будинків та розпочато тендерні торги на виконання робіт.

На виконання заходів з енергозбереження виконуються роботи з утеплення фасадів семи житлових будинків та утеплення покрівель трьох житлових будинків. Роботи заплановано завершити до кінця поточного року.

З метою уникнення аварійних ситуацій в роботі ліфтів, за рахунок міського бюджету проведено експертні обстеження 206 ліфтів за результатами яких виконано заміну основних вузлів та деталей 99 ліфтів в 49 будинках. Роботи з поточного та капітального ремонту житлового фонду продовжуються.

            Міським комунальним підприємством «Хмельницьктеплокомуненерго» (В. Скалій) та міським комунальним підприємством «Південно-Західні тепломережі» (П. Возборський) до початку осінньо-зимового періоду 2019-2020 років підготовлені всі котельні, центрально-теплові пункти, виконані роботи з реконструкції теплових мереж, ремонту газових котлів. Роботи з ремонту систем теплопостачання та гарячого водопостачання продовжуються. Підприємства готові до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал» (В. Кавун) до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені всі свердловини та водопровідні станції, виконано промивку та дезінфекцію водопровідної мережі. Продовжуються роботи з ремонту та заміни зношеної запірної арматури, ремонту та заміни аварійних ділянок водопроводу. Підприємство готове до роботи в осінньо-зимовий період.

Управляючими муніципальними компаніями Хмельницької міської ради та комунальними підприємствами міста підготовлено всю спеціальну техніку і обладнання для прибирання снігу та льоду, створено запас паливно-мастильних матеріалів. Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг заготовлено 928,0 тонн солі, при запланованих 2,0 тис. тонн. Роботи щодо заготівлі солі продовжуються.

Управлінням охорони здоров¢я (Б. Ткач), департаментом освіти та науки (С. Губай), управлінням молоді і спорту (С. Ремез), управлінням культури і туризму (А. Ромасюков), управлінням транспорту та зв’язку (С. Шепурев), комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності (Д. Гончар) виконані заходи з підготовки підпорядкованих закладів та підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Продовжуються роботи з ремонту, утеплення та скління вікон в місцях загального користування, ремонту водопровідних та каналізаційних мереж.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства В. Новачка про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років взяти до відома.

2. Керівникам підприємств та організацій, які забезпечують тепло- та водопостачанням житловий фонд та об’єкти соціальної сфери, здійснювати своєчасне та якісне надання послуг в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

3. Керівникам всіх комунальних підприємств вжити заходів з підвищення відсотку проплати населення за надані комунальні послуги.

4. Керівникам міських комунальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго» В. Скалію, «Південно-Західні тепломережі» П. Возборському, «Хмельницькводоканал» В. Кавуну, аварійно-технічного підприємства житлово-комунального господарства І. Білокриницькому створити необхідний запас матеріалів для аварійно-відновлювальних робіт в осінньо-зимовий період.

5. Керівникам міських комунальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго», «Південно-Західні тепломережі» здійснювати подачу гарячої води за графіками та розпочинати і закінчувати опалювальний сезон, відновлювати надання послуг з централізованого опалення в міжопалювальний сезон на підставі розпоряджень міського голови, підготовку яких здійснює відділ управління міським господарством.

6. Директорам управляючих муніципальних компаній Хмельницької міської ради та комунальних підприємств міста підготувати в необхідній кількості протиожеледні матеріали для утримання в належному стані вулично-дорожньої мережі міста та прибудинкових територій.

7. Рекомендувати товариствам з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційне об’єднання», «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький» та організаціям міста, які обслуговують житлові будинки, придбати в необхідній кількості протиожеледні матеріали для утримання в належному стані прибудинкових територій.

8. Рекомендувати головам ОСББ придбати в необхідній кількості протиожеледні матеріали та вирішити питання щодо залучення техніки управляючих муніципальних компаній Хмельницької міської ради до розчищення прибудинкових територій та під’їзних доріг від снігу.

9. Керівникам установ, підприємств та організацій міської комунальної власності, а також керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які обслуговують житловий фонд, котельні, об’єкти соціальної сфери до 10.10.2019 року завершити роботи з підготовки об’єктів до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

10. Директору Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» О. Зіміну забезпечити ґрунт для пошарового пересипання твердих побутових відходів та необхідну кількість засобів протипожежного захисту.

11. Директору комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста (О. Мельникова) та директору комунального підприємства «Парки та сквери міста Хмельницького» (О. Боднарчук) забезпечити проведення омолодження зелених насаджень та видалення аварійних дерев на загальноміській території та у парках в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

12. Управлінню транспорту і зв’язку (С. Шепурев) здійснити перевірку рухомого складу комунального підприємства «Електротранс» та підприємств інших форм власності, які здійснюють пасажирські перевезення на міських маршрутах, його готовність до роботи в осінньо-зимовий період, створити десятиденний запас паливно-мастильних матеріалів та забезпечити безперебійну роботу спеціальної техніки і обладнання для прибирання снігу та льоду на зупинках очікування громадського транспорту.

13. Департаменту освіти та науки (С. Губай), управлінню праці та соціального захисту населення (С. Воронецький), управлінню охорони здоров’я (Б. Ткач), управлінню молоді і спорту (С. Ремез), управлінню культури і туризму (А. Ромасюков) до 30.10.2019 року заготовити в необхідній кількості протиожеледні матеріали для утримання в належному стані територій закладів.

14. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка, заступника міського голови Г. Мельник, заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова   О. Симчишин