Проекти рішень виконавчого комітету
Про розірвання договорів оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності підпунктів рішень та пунктів додатків до рішень виконавчого комітету
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про розірвання договорів оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності підпунктів рішень та пунктів додатків до рішень виконавчого комітету
Розглянувши клопотання Хмельницького підприємства “РУСЛАН - СЕРВІС” та фізичної особи — підприємця Євтушок Тамари Анатоліївни, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Розірвати за згодою сторін договори оренди:
1.1. нежитлових будівель загальними площами 141,5 кв.м та 20,2 кв.м по вул. Чорновола, 125 у м.Хмельницькому, укладені 12.09.2017 року з Хмельницьким підприємством “РУСЛАН - СЕРВІС”;
1.2. частини нежитлового приміщення корисною площею 11,0 кв.м (загальною площею 19,5 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3 у м. Хмельницькому, укладений 04.09.2018 року з фізичною особою — підприємцем Євтушок Тамарою Анатоліївною;
1.3. частини нежитлового приміщення корисною площею 10,2 кв.м (загальною площею 18,1 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3 у м. Хмельницькому, укладений 26.04.2019 з фізичною особою - підприємцем Євтушок Тамарою Анатоліївною.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
2.1. пункти 8 та 9 додатку до рішення виконавчого комітету від 13.07.2017 № 470 “Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності”;
2.2. пункт 6 додатку до рішення виконавчого комітету від 11.10.2018 № 803 “Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності”;
2.3. підпункт 1.8 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 № 595 “Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності”;
2.4. підпункт 1.14 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 11.04.2019 № 308 “Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності”;
2.5. підпункт 1.37 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 26.07.2018 № 556 “Про продовження строку оренди частин нежитлових приміщень в будівлі міської комунальної власності по вул. Проскурівській, 4/3”.
3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, отримувачам коштів від оренди укласти додаткові угоди про розірвання договорів оренди за згодою сторін згідно з чинним законодавством України.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.
Міський голова О. Симчишин