Новини

Запрошуємо хмельничан та гостей міста відвідати виставку VI «Київського весняного фотовернісажу»

8 травня о 16.00 в приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття виставки VI «Київського весняного фотовернісажу».

Організатором фотопроекту «Київський весняний вернісаж» є Київська організація Національної спілки фотохудожників України (КО НСФХУ). Реалізація фотопроекту здійснюється з метою професійної і творчої демонстрації кращих здобутків українських фотомитців. Основна ідея фотопроекту – продовження традицій класичної та прийняття викликів сучасної фотографії в різноманітних стильових напрямках фотомистецтва. Всі світлини даного фотопроекту об'єднані темою весняного пробудження і торжества життя.
Фотопроект є відкритим заходом: право участі в ньому мають фотохудожники НСФХУ та широкий загал авторів-аматорів з різних областей України. З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в оцінюванні поданих світлин робота журі проходила без прив'язки до імен учасників.
На розгляд журі були представлені світлини 50 авторів з Києва, регіонів України та зарубіжжя. За підсумками голосування 27 автори з Short List були відзначені дипломами Київської організації. Відкриття першої підсумкової виставки VI Київського весняного фотовернісажу відбулось 4 квітня у Камінному залі НІАМ "Київська фортеця".
На виставці експонуються роботи в наступних номінаціях:

- пейзаж (весняний та літній);

- міський пейзаж, архітектура;

- природа, макрозйомка;

- натюрморт;

- жанр;

- сюжети із застосуванням ефектів та цифрових трансформацій у різноманітних стилях.

Показ робіт триватиме до 25 травня.