Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень в рішення тридцять сьомої сесії  міської ради від 30.04.2014р. №8 із внесеними змінами

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцятої сесії

№21 від 17.04.2019 р.

 

 

Про внесення змін та доповнень в рішення тридцять сьомої сесії  міської ради від 30.04.2014р. №8 із внесеними змінами

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, клопотання управління культури і туризму, звернення головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, звернення фізичних осіб - підприємців та керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону праці», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правилами благоустрою території міста Хмельницького», затвердженими рішенням п’ятнадцятої сесії міської ради від 29.02.2012р. № 10, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення в рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014р. №8 «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького» із внесеними змінами, а саме:

1.1. У розділі І. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького:

1.1.1. п.1.1. після слів «Про регулювання містобудівної діяльності» доповнити словами «Про охорону праці» далі за змістом;

1.1.2. у п.1.4. замінити слова «в Центрі надання адміністративних послуг (далі ЦНАП)» на слова: «в Управлінні адміністративних послуг (далі УАП) далі за змістом;

1.2. У розділі ІІІ. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького викласти п.3.3. у наступній редакції:

«Усі об’єкти, що стосуються сфери відпочинку і розваг, повинні мати належний естетичний вигляд, архітектурно вписуватись у навколишнє середовище, відповідати вимогам законодавства з питань санітарії, охорони праці, пожежної безпеки, електрогосподарства, систем газопостачання та інших нормативно - правових актів і документів, що регламентують експлуатацію атракціонів.

«Ризики відвідувачів і обслуговуючого персоналу об’єктів сфери відпочинку і розваг від впливу небезпек повинні бути унеможливлені за рахунок виконання запобіжних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки під час виготовлення, монтажу та експлуатації атракціонної техніки.».

1.3. У розділі ІV. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького викласти п.4.1. та п.п.4.1.1., 4.1.2., 4.1.3., 4.1.4., 4.1.5. у наступній редакції:

«4.1. Для отримання погодження на надання послуг, визначених п.п.2.1.1;2.1.2.;2.1.3. Положення суб’єкт господарювання подає в УАП такі документи:

- заяву на ім’я начальника управління культури і туризму (форма заяви - додаток 3 до Положення);

- акт про допуск атракціону до експлуатації та його копію;

- посвідчення суб'єкта господарювання про проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та його копію;

- викопіювання з ситуаційного плану міста Хмельницького, складене  під розміщення об’єктів пересувної мережі у сфері відпочинку і розваг в масштабі М 1:2000, М 1:500 та його копію;

- ветеринарний паспорт на тварину (при наданні послуг з використанням тварин) та його копію;

- довіреність про право представляти інтереси суб’єкта господарювання в органах місцевого самоврядування, оформлену в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника) та її належним чином завірену копію;

- посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці та його копію.

4.1.1. Заява погоджується :

- із землекористувачем;

- з балансоутримувачем - управлінням житлово-комунального господарства, якщо об’єкт пересувної мережі сфери відпочинку і розваг знаходиться на землях загального користування;

- з Хмельницькою міською комунальною аварійно-рятувальною службою на водних об’єктах (в разі розташування атракціону на воді).

Заява та документи, що додаються до неї, подаються особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою на підставі довіреності адміністратору УАП.

Зазначений перелік документів є вичерпним.

Заявник несе відповідальність за достовірність інформації зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.

Заяви розглядаються в порядку їх чергового надходження згідно з реєстрацією. Термін розгляду документів – 5 робочих днів з дня реєстрації зазначеної заяви адміністратором УАП;

4.1.2. Адміністратор УАП реєструє заяву та документи і передає в управління культури і туризму, яке розглядає заяву та документи та забезпечує підготовку відповідного наказу.

4.1.3. Управління культури і туризму на основі відповідного наказу готує погодження на розміщення об'єктів пересувної та дрібної стаціонарної мережі сфери відпочинку і розваг (форма погодження - додаток 5 до Положення) або обґрунтовану відмову у видачі погодження;

4.1.4. Наказ та погодження або обґрунтована відмова у видачі погодження не пізніше наступного робочого дня після підписання начальником (заступником начальника) управління культури і туризму передаються адміністратору УАП для видачі суб’єкту господарювання;

4.1.5. Погодження видається суб’єктам господарювання за зверненням у кожному окремому випадку і діє протягом терміну, на який воно було видане.».

1.4. У розділі ІV. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького:

1.4.1. абзац третій п.4.2. викласти у наступній редакції: « - дозвіл управління Держпраці у Хмельницькій області та його копію»;

1.4.2. у п.4.2.2. та п.4.3.2. після слів: «Заява погоджується» забрати слова: «адміністратором ЦНАП» далі за текстом.

1.5. Розділ V. Положення про надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького доповнити:

1.5.1. п.п.5.5.6. наступного змісту: не допускати до роботи працівників за відсутністю у них допуску до роботи в «Особистій медичній книжці», відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 №280 “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб”.

1.5.2. п.п.5.5.7. наступного змісту: регулярно проводити миття та дезінфекцію об’єктів сфери відпочинку і розваг, з наявністю відповідних підтверджуючих документів.

1.6. В додатку 1 до Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м.Хмельницького «Перелік об’єктів для надання послуг у сфері відпочинку і розваг у м.Хмельницькому». «Місце розташування: дендропарк по Старокостянтинівському шосе»:

1.6.1. доповнити  пунктом 9 наступного змісту:

 

№ п/п

Об’єкт сфери відпочинку і розваг

Кількість (одиниць)

9.

Тир

1

 

1.6.2. п.2. в графі «Кількість (одиниць)» замінити цифру «2» на цифру «3»; в п.4. в графі «Кількість (одиниць)» замінити цифру «5» на цифру «10».

1.7. В додатку 1 до Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького «Перелік об’єктів для надання послуг у сфері відпочинку і розваг у м. Хмельницькому». «Місце розташування: парк культури і відпочинку ім.М.Чекмана.

1.7.1. в п.12. в графі «Кількість (одиниць)» замінити цифру «1» на цифру «2».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова  О. Симчишин