Рішення виконавчого комітету
від 03.04.2019 № 314/п "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2019 рік"
![application/msword Microsoft Office document icon](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 03.04.2019 № 314/п
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2019 рік
З метою забезпечення виконання пріоритетів економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2019 рік, розглянувши пропозицію управління економіки, керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
-
Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2019 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради від 14.12.2018 р. №14, виклавши додаток 3 до Програми «Перелік об’єктів капітальних вкладень на 2019 рік» у новій редакції (додається).
-
Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету.
Міський голова О. Симчишин