Новини

У Хмельницькому стартували змагання Міської Ліги за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF”

Сьогодні управління молоді та спорту та команда міського Центру по роботі з дітьми та підлітками розпочали етапи легкоатлетичних дитячих змагань міської ліги IAAF. У змаганнях взяли участь учні п’ятих класів шкіл міста Хмельницького. Всі заклади загальної середньої освіти міста поділені на зони за місцем розташування. Відбіркові етапи проходитимуть з 7 до 15 лютого, фінальні змагання відбудуться 26 лютого в приміщенні ДЮСШ №3 на вул. Прибузькій, 3/1.

Перший етап змагань пройшов серед учасників групи А.

За результатами змагань п’яте місце посіла Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа №19 ім. Михайла Павловського. Четверте місце - Хмельницька середня загальноосвітня школа №24. Почесне третє місце завоювала Спеціалізована загальноосвітня школа №27 ім. Дмитра Іваха. Друге місце дісталося Технологічному багатопрофільному ліцею ім. Артема Мазура. Переможцями стала команда Навчально-виховного комплексу №6.

Команда-переможець проходить у фінальний тур, де буде змагатися за можливість представляти місто Хмельницький на етапах західноукраїнської ліги за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF”.

Як зазначають в управлінні молоді та спорту, це були надзвичайно захоплюючі змагання. Усі учасники й організатори змагань отримали неймовірний заряд енергії та безліч позитивних емоцій. Усі команди показали хороші результати та були по-своєму неперевершені. Управління також дякує за підтримку здорового способу життя та дитячого масового спорту мережі дитячих супермаркетів «Чудо Острів» та магазину дитячого взуття «LIYA».

ГРУПИ

“Міської Ліги за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF”

Група

Учасник

Місце проведення туру

Дата проведення туру

А

Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа № 19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського