Рішення міської ради

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «ПІ-К» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №13 по вул.Свободи, 7Б/1 в рахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інжен

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дванадцятої сесії

№42 від 09.11.2011 р.

 

 

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «ПІ-К» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №13 по вул.Свободи, 7Б/1 в рахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького та на виконання договору №20 від 24.02.2011р.

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста та звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПІ-К», керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «ПІ-К» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №13 по вул.Свободи,7Б/1 загальною площею 101,3 кв.м та вартістю 530349 (п’ятсот тридцять тисяч триста сорок дев’ять) гривень в рахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького в сумі 518787 (п’ятсот вісімнадцять тисяч сімсот вісімдесят сім) гривень в зв’язку із завершенням будівництва 77-квартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями (І черга будівництва) за зазначеною адресою, та на виконання договору від 24.02.2011р. №20.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови  І.Прокопця та управління капітального будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник