Рішення міської ради

Про погодження інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2019 рік

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять сьомої сесії

№38 від 14.12.2018 р.

 

Про погодження інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2019 рік

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення економічної доцільності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізація діючих джерел теплової енергії і теплових мереж, з метою економії паливно-енергетичних ресурсів з урахуванням оптимального поєднання централізованого і децентралізованого теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону України «Про теплопостачання», відповідно до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.08.2017 року №1059, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити Інвестиційну програму міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2019 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції, та комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Короткий зміст

Інвестиційної програми

міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2019 рік

Інвестиційна програма міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2019 рік на суму 6368,25 тис.грн. (7641,9 тис.грн. з ПДВ) врахована в тарифах на теплову енергію.

Впровадження інвестиційної програми передбачає комплекс заходів, які розглядаються в рамках даної Інвестиційної програми, направлених на зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів, зниження втрат теплової енергії в мережах, підвищення рівня надійності та забезпечення ефективної роботи системи централізованого теплопостачання міста, поліпшення якості послуг.

До інвестиційної програми підприємства включено такі заходи:

1. Реконструкція насосного парку в котельні по вул.Бандери,32/1 (велика). Економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 47,69 тон умовного палива за рік. Термін окупності заходу складає 50,70 місяць.

2. Заміна теплової мережі по вул.Зарічанській,4 від ТК40 до ТК42 із заміною труб на попередньо ізольовані. Економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 37,17 тон умовного палива за рік. Термін окупності заходу складає 76,37 місяців.

3. Заміна теплової мережі по вул.Зарічанській від ТК40 до котельні із заміною труб на попередньо ізольовані. Економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 30,48 тон умовного палива за рік. Термін окупності заходу складає 70,40 місяці.

4. Заміна теплової мережі по вул.Героїв АТО від ТК-17.3-16 до ж/б №3/1 із заміною труб на попередньо ізольовані. Економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 51,42 тон умовного палива за рік. Термін окупності заходу складає 38,69 місяців.

5. Реконструкція котельні по вул.Зарічанській,2. Економія енергоносіїв після впровадження заходу становитиме 147,48 тон умовного палива за рік. Термін окупності заходу складає 20,39 місяців.

Впровадження у 2019 році заходів Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» дасть змогу зменшити річне споживання газу в кількості 217,30 тис.м3/рік та електроенергії в кількості 168,00 тис. кВт*год/рік, що дасть загальний економічний ефект в розмірі 1927,00 тис. грн. на рік.

 

Директор міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» В.Скалій