Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення сесії Хмельницької міської ради від 24.12.2014 року №62  “Про внесення змін та доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструкт

Звіт

про відстеження результативності регуляторного акту рішення сесії Хмельницької міської ради від 24.12.2014 року №62  “Про внесення змін та доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується: рішення сорок шостої сесії Хмельницької міської ради від 24.12.2014 року №62 “Про внесення змін та  доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького”.

Дата прийняття: 24.12.2014 р.

Номер документа: рішення Хмельницької міської ради від 24.12.2014 р. № 62.

Відстеження здійснено: управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Цілі прийняття акта:  приведення Порядку до вимог чинного законодавства України,  зменшення розміру пайової участі комунальним підприємствам та виконавчим органам Хмельницької міської ради на рівні 1 (одного) відсотку.

Строк виконання заходів з відстеження :  01 жовтня по  31 жовтня  2018 року.

Тип відстеження: повторне відстеження результативності рішення сесії Хмельницької міської ради від  24.12.2014 року №62 “Про внесення змін та  доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького”.

Методи  одержання заходів з відстеження: статистичний.

 

Кількісні та якісні значення показників наступні:

 

Показник

2015 р.

 

2016р.

 

 

2017р.

 

1.

Кількість укладених договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, яким встановлено розмір на рівні 1 (одного) відсотка

5

11

5

2.

Загальна сума  укладених договорів про пайову участь, яким встановлено розмір на рівні 1 (одного) відсотка (тис.грн.)

456615

1432454

933674

3.

Загальна сума надходження коштів пайової участі до міського бюджету від забудовників, яким встановлено розмір на рівні 1 (одного) відсотка

178335

413165

Строк сплати не настав 0

 

Оцінка реалізації регуляторного акту :

Даний регуляторний акт встановив розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на рівні 1 (одного) відсотку комунальним підприємствам та виконавчим органам Хмельницької міської ради.

Визначено механізм підписання попереднього договору про пайову участь.

Висновок: Обстежуваний регуляторний акт досяг своєї  мети щодо  стимулювання ефективної діяльності в  сфері містобудування  через удосконалення спрощеної та прозорої сплати пайової участі на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, що дасть можливість збільшити доходи до бюджету розвитку.

 

Начальник управління

капітального будівництва                                                                                   Т. Поліщук