ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

ВІДКРИТІ ДАНІ - це публічна інформація, яку оприлюднюють органи влади у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Нормативно-правові акти в сфері відкритих даних

 

Дорожня карта (заходи) розвитку відкритих даних Хмельницької міської ради на IV квартал 2019 року та на 2020 рік

 

2019 - Хмельницький приєднано до Міжнародної Хартії відкритих данихМіжнародну хартію відкритих даний прийняла 71 держава та місцева влада, в тому числі місто Хмельницький

2020 - Хмельницький став членом спільноти глобального Партнерства «Відкритий уряд» OGP (Open Government Partnership).

 

Веб-порталі відкритих даних Хмельницької міської ради http://mycity.khm.gov.ua/OpenData

Геопортал Хмельницької міської ради gis.khm.gov.ua

Єдиний державний веб-портал відкритих даних https://data.gov.ua/ 

Пріоритетні переліки наборів відкритих даних Хмельницької міської ради (Перелік, Протокол).

Сервіси на основі відкритих даних

  • КАБІНЕТ МЕШКАНЦЯ порталу Єдиної інформаційної системи MyCity https://mycity.khm.gov.ua/Account/Login (відео про проєкт) - сервіс дозволяє отримати або замовити в електронному вигляді адміністративні послуги для мешканців, бізнесу, комунальних підприємств, що надаються в ЦНАП, довідки про склад сім'ї, довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи (зняття з реєстрації місця проживання), що надаються відділом реєстрації місця проживання управління з питань реєстрації, довідки Хмельницького бюро технічної інвентаризації (БТІ) про підтвердження наявності (відсутності) зареєстрованого права власності, поповнити ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК для проїзду в громадському транспорті та інші. Для оримання електронних послуг та сервісів потрібно зареєструватись в КАБІНЕТІ МЕШКАНЦЯ.
  • Платформа Є ЛІКИ - можна перевірити наявність медикаментів, які можуть отримати пацієнти безкоштовно в конкретному регіоні та конкретній лікарні. 
  • Сервіс Urbandata та чатбот Dabibot, завдяки яким будь-хто може перевірити дозволи на будівництво та моніторити реєстр будівельної галузі.
  • Сервіси Monitor.EstateBild.ua - інвестори можуть уникнути вкладень у ризикові об’єкти нерухомості.