ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

ВІДКРИТІ ДАНІ - це публічна інформація, яку оприлюднюють органи влади у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Нормативно-правові акти в сфері відкритих даних

 

Перелік пріоритетних наборів даних Хмельницької міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств та установ, які підлягають оприлюдненню у формі  відкритих даних  (оновлено 2021 рік)

Дорожня карта (заходи) розвитку відкритих даних Хмельницької міської ради на IV квартал 2019 року та на 2020 рік

Пріоритетні переліки наборів відкритих даних Хмельницької міської ради на 2018-2020 роки (Перелік, Протокол).

2019 - Хмельницький приєднано до Міжнародної Хартії відкритих данихМіжнародну хартію відкритих даний прийняла 71 держава та місцева влада, в тому числі місто Хмельницький

2020 - Хмельницький став членом спільноти глобального Партнерства «Відкритий уряд» OGP (Open Government Partnership).

Сторінка на порталі OGP: Khmelnytskyi, Ukraine

Веб-порталі відкритих даних Хмельницької міської ради http://mycity.khm.gov.ua/OpenData

Геопортал Хмельницької міської ради gis.khm.gov.ua

Єдиний державний веб-портал відкритих даних https://data.gov.ua/ 

 

Фінансова звітність дошкільних, середніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів

Відкриті дані для службовців державних органів та органів місцевого самоврядування (освітній серіал Цифрова освіта на порталі ДІЯ)

Сервіси на основі відкритих даних громади

 • КАБІНЕТ МЕШКАНЦЯ порталу Єдиної інформаційної системи MyCity https://mycity.khm.gov.ua/Account/Login (відео про проєкт) - сервіс дозволяє отримати або замовити в електронному вигляді адміністративні послуги для мешканців, бізнесу, комунальних підприємств, що надаються в ЦНАП, довідки про склад сім'ї, довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи (зняття з реєстрації місця проживання), що надаються відділом реєстрації місця проживання управління з питань реєстрації, довідки Хмельницького бюро технічної інвентаризації (БТІ) про підтвердження наявності (відсутності) зареєстрованого права власності, поповнити ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК для проїзду в громадському транспорті та інші. Для оримання електронних послуг та сервісів потрібно зареєструватись в КАБІНЕТІ МЕШКАНЦЯ.
 • вебпортал «Візуальна історія Хмельницького». Візуалізацію розроблено Texty.org.ua спільно з Хмельницькою міською радою в в рамках проєкту «Ініціатива з розвитку аналітичних центрів», який виконує міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Інші сервіси на основі відкритих даних 

Законодавство:

 • Вони голосують для тебе Rada4You - сервіс, що дозволяє аналізувати голосування народних депутатів у парламенті на основі відкритих даних.

 • Zakonoproekt Zakonoproekt - додаток для стеження за проектами законів Президента, Кабміну та депутатів. Дозволяє отримувати новини про зміни статусів зареєстрованих законопроектів, або ж про появу нових.

Будівництво:

 • NORA NORA - аналітична система в будівництві в основі якої лежать дані про неочевидні взаємозв'язки учасників будівельного ринку. Це дозволяє аналізувати конкурентів, шукати партнерів приймати рішення про інвестування.

 • Monitor.Estate Monitor.Estate - це автоматичний юридичний аудит об'єктів нерухомості он-лайн. Сервіс збирає достовірну та об'єктивну інформації про об'єкти нерухомості та пов'язані з ними осіб.

 • Сервіс Bild.ua - інвестори можуть уникнути вкладень у ризикові об’єкти нерухомості. 

 • Мапа Реновації Мапі Реновації  - це сервіс побудований на  дослідженні історії закинутих будівель та даних з відкритих реєстрів і запитів на публічну інформацію.

 • Сервіс Urbandata та чатбот Dabibot, завдяки яким будь-хто може перевірити дозволи на будівництво та моніторити реєстр будівельної галузі.

Екологія:

 • SaveEcoBot SaveEcoBot - перший в Україні екологічний бот для моніторингу інформації про дозвільні документи та процедури промислових та інших забруднювачів довкілля.

 • Чиста вода Чиста Вода - це інтерактивна карта забрудненості річок в Україні на основі даних Державного агентства водних ресурсів. На карті ‒ понад 400 пунктів контролю води та 16 параметрів забруднення. 

 • Lun Air Lun Air - це інтерактивна карта забрудненості повітря в Києві. Станції вимірювання якості повітря встановлюються безпосередньо LUN, також сервіс вимірює температуру.

Судовий реєстр:

 • Суд на долоні Суд на долоні - аналітичний інструмент для пошуку, дослідження та візуалізації судових рішень. Сервіс перетворює тексти судових рішень на структуровану базу даних, тому користувачі можуть швидко знайти необхідні рішення за будь-яким специфічним запитом.

 • Бабуся Бабуся - бот для швидкого та зручного пошуку за судовим реєстром. Бот вміє шукати слова, словосполучення або відсутність певних слів в судовому реєстрі. 

 • PravoSud PravoSud - система для аналізу судової практики та рішень окремих суддів. Система створена для прогнозування результатів розгляду судових справ.

Перевірка фізичних та юридичних  осіб:

 • YouControl YouControl  - формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. 

 • Опендатабот Опендатабот - сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

 • Ring - сервіс зручного пошуку у 12 державних реєстрах розроблений ГО “Канцелярська сотня”.

Закупівлі, публічні фінанси:

 • Clarity Project дає можливість моніторити та аналізувати інформацію з ProZorro під різними вимірами: виявлення взаємозв'язків між учасниками торгів, індикатори ризику та багато іншого.

 • DoZorro - це платформа, де постачальники, замовники, громадяни можуть, оцінити умови закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого органу чи установи, підготувати та подати офіційне звернення до контролюючих органів та багато іншого.

 • 007.org.ua - інструмент контролю влади, який допоможе слідкувати за бюджетними витратами, виявляти факти зловживань, робити власні дослідження та аналітику щодо використання публічних коштів.

Медицина:

 • сервіси Є-ліки та Liky.ua -  дозволяють моніторити залишки ліків придбаних за державні кошти у закладах охорони здоров’я.

 • ВІДКРИТА МЕДРЕФОРМА – інструмент на основі відкритих даних, завдяки якому можна обрати лікаря та перевірити фінансовий стан медзакладу онлайн. 

Туризм:

 • Туристичний барометр України - це інструмент статистичного дослідження, призначений для використання фахівцями органів державної виконавчої влади всіх рівнів, органами громадського самоврядування, потенційними інвесторами, представниками бізнесу, наукових організацій та установ, профільних громадських організацій, інших зацікавлених фізичних та юридичних осіб.

Транспорт:

 • Мережа автобусних маршрутів - інструмент, який показує автобусні маршрути між містами в Україні та за кордоном, розклад руху автобусів і проміжні зупинки на їхньому шляху. Карта дозволяє подивитися на автобусні перевезення цілісно, що буде корисно як пасажирам, так і перевізникам, і державі.
 • Перша реєстрація автомобілів в Україні - сервіс, який надає можливість кожному громадянину самостійно встановлювати параметри пошуку інформації за допомогою зручних фільтрів. Такий інструмент має на меті унеможливити маніпуляції державними даними, зменшити корупційні ризики, вирівняти інформаційні умови для всіх учасників авторинку, незалежно від їхнього місця проживання чи глибини знань з автотематики.
 • Штрафи UА - сервіс, який допомагає водієві швидко і легко сплачувати штрафи, отримувати інформацію про статус оплати та постанови після оплати, купувати електронні поліси автоцивілки та зручно їх зберігати в додатку (разом з квитанціями про сплату штрафів). Також незабаром стане доступною функція онлайн перевірки наявності ПДР-штрафів, яка дозволить водіям не забувати про те, що у них є штраф і уникати прострочення і відкриття проваджень в органах юстиції.