Skip to main content
Loading...
Деталі
Номер документу :
708
Дата:
Текст документу

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 13.10.2022 № 708

Про включення та виключення квартир з числа службових

 

Розглянувши матеріали, надані відділом обліку та розподілу житлової площі,  звернення Хмельницького гарнізону, Національної академії Державної прикордонної служби України ім Б. Хмельницького, комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі», Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом України, постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 року № 37 «Про службові жилі приміщення», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Задовольнити клопотання Хмельницького гарнізону та включити до числа службових однокімнатну квартиру ...
  2. Задовольнити клопотання Національної академії Державної прикордонної служби України ім Б. Хмельницького та виключити з числа службових трикімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала.
  3. Задовольнити клопотання комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» та виключити з числа службових однокімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала.
  4. Задовольнити клопотання Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та виключити з числа службових:
    1. Однокімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала.
    2. Однокімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала.
    3. Однокімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала.
    1. Двокімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала. ...
    2. Двокімнатну квартиру... Потреба у використанні квартири, як службової відпала.
    3. Однокімнатну квартиру .... Потреба у використанні квартири, як службової відпала. ...
    4. Двокімнатну квартиру ...Потреба у використанні квартири, як службової відпала. ...
    5. Однокімнатну квартиру ... Потреба у використанні квартири, як службової відпала. ...
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій.

  

Міський голова О. СИМЧИШИН