Новини
У Хмельницькій міській раді побували студенти найстаршого вишу міста
Студентська молодь – прогресивна частина суспільства, від активної участі у громадських справах, суспільних перетвореннях якої значною мірою залежить майбутнє нашої держави. Сьогодні учасниками екскурсії міською радою були студенти 1-3 курсу найстаршого вищого навчального закладу нашого міста - Хмельницького національного університету. Юнаки та дівчата здобувають вищу освіту за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент організацій». Саме їм у найближчому майбутньому належить працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, у різних сферах життєдіяльності рідного міста, своєю наполегливою, самовідданою працею, щоденними добрими справами розбудовувати Хмельницький, сприяти утвердженню України, як могутньої, незалежної суверенної держави.
Майже півтори години у теплій і доброзичливій атмосфері молоді хмельничани з великим задоволенням спілкувалися і фотографувалися з очільником міста Олександром Симчишиним та керуючою справами виконавчого комітету, ідейною натхненницею освітнього проекту – екскурсії міською радою Юлією Сабій.
Студенти дізналися про роботу та структуру міської ради, завдання, які належить виконувати депутатам. А найголовніше - почули про важелі впливу громадян на склад та роботу міської ради.
“Раніше, не знав того, що розповіла Юлія Сабій під час екскурсії. Цікаво було дізнатися, хто за фахом депутати міської ради, навіть почули про їх вік. Коли сів у депутаське крісло у сесійній залі, відчув відповідальність, яку покладено на керманичів міста. Якби я тут працював, ініціював би міжнародні зустрічі, особливо для молоді. Це важливо, коли ми рівняємося на прогресивніші країни”, — зазначає студент, котрий вивчає менеджмент, Максим Липчак.
Сподіваємось, що для молоді міста візит у Хмельницьку міську раду був корисним та цікавим.
Історія закладу починає свій відлік у далекому 1962 році створенням у Хмельницькому загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту ім. І.Федорова, який реорганізувався у Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, Технологічний інститут, Технологічний університет Поділля, державний університет, а у 2004 році – в Хмельницький національний університет.
Сьогодні Хмельницький національний університет - один із визначних і визнаних наукових та освітянських осередків національної освіти. Всі етапи становлення та зростання університету відбувались завдяки подвижницькій праці його керівників та працівників — яскравих, неординарних особистостей, людей які пов'язали із університетом все своє життя. Серед них - колишній багаторічний ректор вишу, Почесний громадянин міста Хмельницького Радомир Іванович Сілін.
Підготовку майбутніх фахівців здійснюють 7 факультетів, що забезпечують навчання за 17 напрямками освітньо-кваліфікаційної підготовки, в тому числі: економіка і підприємництво, менеджмент, педагогічна освіта, мистецтво, екологія, прикладна математика, комп’ютерні науки, міжнародні відносини, філологія, інженерна механіка, радіотехніка, електронні апарати. В університеті за 40 напрямами підготовки навчається більше 10 тисяч студентів.