Skip to main content
Loading...

Breadcrumb

Головна / / Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 25.02.2021 № 120 /

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 25.02.2021 № 120

 

 

В зв"язку з кадровими змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 25.02.2021 № 120 «Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади мережі водопостачання фізичної особи-підприємця Жука Сергія Володимировича, яка побудована поза межами земельної ділянки по вул. Озерній, 9/2»:

1.1 виключити зі складу комісії Кавуна В.Б.;

1.2 включити до складу комісії Новосада Олександра Ярославовича в.о. директора міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» членом комісії.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН

Дата: