Новини
Стартувала реєстрація на онлайн-курси з вивчення української мови
Розпочалася реєстрація на V сесію безкоштовних онлайн-курсів з вивчення української мови. Організатор курсів - Комунальна установа Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
«Ми отримуємо повідомлення від бажаючих вивчати українську мову, тому прийняли рішення провести уже вп’яте навчання. Також оновлюємо навчальну програму. Хочемо зробити її більш цікавою та корисною, відповідно збільшиться і кількість занять. Маємо гарний зворотний зв’язок від наших учнів, які брали участь у попередніх етапах навчання», - розповіла директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Оксана Ратушняк.
Орієнтовний початок занять – перша декада лютого 2023 року.
Навчання відбуватиметься дистанційно!
Реєстрація на курси української мови за посиланням.